Denizli Reiki Eğitimi

Reiki fiziksel, duygusal, zihinsel, spiritüel olsun; acı duymayı yatıştırmaya yardımcı olur. Bu, Reikinin iyileştirebileceği anlamına gelir. Bu bildirim herhangi birinin herhangi bir hastalıktan bir veya daha çok Reiki uygulaması ile iyileşeceğinin bir garantisi veya vaadi değildir. Çoğu durumlarda Reiki, birlikte kullanıldığında tıbbi tedavinin etkilerini güçlendirir. 

Reikinin altında yatan prensip zarar veremeyeceğidir ve herhangi bir zarar verici amaç için kullanılamayacağıdır. Reikinin bir başka amacı kişisel ve spiritüel tekamülü güçlendirmektir ve aydınlanma yolunda yardımcı olmaktır.
Vücut-Ruh dengesini düzenleyip muhafaza eder ve aynı zamanda yaşam enerjisi kapasitesini çoğaltır. Böylece hem mevcut rahatsızlıklar giderilecek hem de oluşabilecek hastalıklardan korunma sağlanabilecektir.

İnsan vücudunda herhangi bir sorun meydana geldiğinde bu aslında enerji sisteminin karışması, dengesinin bozulmasıdır. Baş ağrısı ve psikolojik sorunların yanı sıra herhangi bir organdaki fonksiyon bozukluklarına varana kadar enerji karışıklığı yaşanan durumlarda Reiki enerji sistemine saf bir enerji olarak girer.

İnsanın hem fizik bedenden hem de enerji bedenden oluştuğunu söylemiştik. Fizik bedendeki damar ve sinir sisteminin enerji bedendeki karşılığı meridyen sistemidir. Meridyenler enerjinin aktığı kanallardır. Bedendeki önemli enerji merkezlerine “çakra” adı verilir. “Çakra” adı verilen noktalara ellerimizi koyarak enerji transferi yaptığımızda enerji karışıklığını gidermiş, dengeyi sağlamış oluruz.

Evrensel yaşam enerjisi her zaman her yerde mevcuttur. O hem içimizde bulunur, hemde dışımızda çevreyi kuşatır. Yaşamak için gereken fonksiyonları sağlamak amacıyla bedenimiz, çevresinden sürekli olarak yaşam enerjisi alır. Bu, nefes alıp-vermek kadar düzenli bir şekilde işleyen doğal bir süreçtir.

Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz.
 
Denizli Reiki Eğitimi İle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli Reiki Eğitimi 0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Reiki Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
 
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :denizli reiki - reiki denizli -

Yorumlar