İzmir Reiki Eğitimi

Reiki kelimesi, Japonya’da yaşam gücü ve hayat enerjisi kullanılarak gerçekleştirilen tüm tedavi yöntemlerini tarif etmek için kullanılmaktadır. Reiki içimizde ve etrafımızda akan yaşam enerjisinin adıdır. Reiki, aynı zamanda evrensel yaşam enerjisini aktive etme, ayrıca bu metodu kullanma ve aktarma anlamına gelmektedir.

Reiki, ellerimiz kullanılarak gerçekleştirilen bir şifacılık tekniğidir. Ancak geleneksel tıp uygulamalarına alternatif bir teknik olarak algılanmamalıdır. Genelde tıbbi uygulamaların yanında tamamlayıcı bir tedavi yöntemi olarak algılanması gereken Reiki, pek çok durumda tıbbın çözmekte zorlandığı veya çok uzun süren tedavi süreleri gerektiren durumlarda kimi zaman 'mucize' olarak nitelendirilebilecek sonuçlar da yaratmaktadır.

Evrende var olan bütün canlılar, yani hayvanlar, bitkiler ve hatta bilimin cansız diye kabul ettiği ancak içinde kozmik ölçekte enerji devinimi taşıyan, yani ‘var’ olan her şey Reiki’den yararlanabilmektedir. Bu nedenle Reiki, bizi çevreleyen her şeye daha farklı yaklaşmamızı ve tümüyle çevremizle uyumlu bir varoluşu sağlar; Reiki’nin kullanılabileceği yerler sonsuzdur. Reiki kişinin enerjiyi kullanabildiği ve istekli olduğu dereceye kadar çalışır. Eğer bir kişi herhangi bir nedenden dolayı enerjiyi almak istemezse, hiçbir enerji transfer edilmez. Bir reiki tedavisinin etkisi, hiç hissedilmeyecek kadar ya da çok bariz olacak şekilde değişebilir. Çoğumuz hayatlarımızda birtakım rahatsızlıklar hissederiz ve izmir Reiki Eğitiminden yararlanabiliriz.

Reiki
akıllı enerji olarak bilinir ve bir durumda mümkün olan en yüksek türde tedaviyle yardımcı olur. Bazen, oluşan tedavi bizim beklentilerimize uymayabilir. Bu da Reiki'nin ruhsal kısmının en belirgin olduğu zamandır. Bazen, eğer birinin zamanı gelmişse, ölümle birlikte huzurda hissetmek, mümkün olan en yüksek tedavidir, her ne kadar biz kişisel olarak tamamen bir iyileştirmenin daha tercih edilir olduğunu düşünsek de. Reiki, doğal tedavinin yer aldıklarında arttırıcı olabilir fakat sonuçları veya alınyazısı değişimini garanti etmek için kullanılamaz

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Reiki Eğitimi ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Reiki Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Reiki Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Reiki Eğitimi için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Reiki Eğitimini tıklayabilirsiniz

 
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :izmir reiki nasıl yapılır - izmir reiki sembolleri - reiki nedir izmir -

Yorumlar