Reiki 1.Seviye İzmir

Reiki dünyada gerek yenilenme, gerekse ruhsal gelişim amacıyla kullanılan evrensel yaşam enerjisidir. Koşulsuz sevgi ile kullanılır.Reiki en temel şekliyle, bu enerjiye açılmış (inisiye edilmiş) bir kişi tarafından, ellerini bedenin üstüne koyarak kendine ya da başkalarına aktarılması ile kullanılır.

Reiki iyi olma haline dayanan bir zihin - ruh - beden birlikteliğidir ve yaşam kalitenizi yükseltmeye yöneliktir. Bizi evrensel yaşam enerjisinin farkındalığına ve şuurlu yaşamaya yöneltir. Yani Reiki; fiziksel ve ruhsal yenilenme tekniğidir. Tek ölçüt sevgi ile kullanmaktır. Son derece güçlü fakat bir o kadar da basit, güvenli olup bir (Reiki Master'ı tarafından insiye edilen) herkes tarafından kullanılır.
REİKİ İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ? Hayatımdaki sıkıntılarımı halletmek için elime her türlü donanıma sahip bir alet edevat kutusu verilmişti. Bu kutuda neler mi vardı? Öncelikle bana her an doğruyu söyleyen, beni sevgiye, sevgiyle yönlendiren bir "içses". Onun dışında Reiki, korkuları sevgi enerjisine döndürmek için yapılan meditasyonlar, karma temizlikleri ve tabii affetme, yani her anı sevgi enerjisine dönüştürmek. Hepsinin de özü sevgiydi. Hepsinin de özünde sevgiye ulaşmak vardı.

REİKİ EĞİTİMİ: Eğitim 3 aşamadır.

1. DERECE REİKİ EĞİTİMİ: Reiki eğitiminin temelidir. Reiki 1. aşama insiasyonu kişiyi evrensel yaşam gücü enerjisine açar. Ellerdeki çakralar açılarak, ellerin yenilenme niyetiyle, sevgiyle enerji akıtması sağlanır.

2. DERECE REİKİ EĞİTİMİ : Kişinin şifa için aktardığı enerji artar. Bu aşamada Semboller yardımıyla uzağa yenilenme enerjisi gönderebilirsiniz.

3. DERECE REİKİ EĞİTİMİ: Öğretmenlik düzeyidir. Bu da iki aşamada alınır. Önce 3. dereceye inisiye edilir, sonra da "master"ı verilir.Bu aşamadan sonra artık siz de bir Reiki eğitmenisiniz ve başkalarını inisiye edebilirsiniz.

REİKİ BİRİNCİ DERECE EĞİTİMİN İÇERİĞİ:

* Evrensel enerjilere giriş

* Reikiye giriş

* Reiki tanım ve tarihçesi

* Çakralar

* Meditasyon kavramı

* Meditasyonu uygulaması

* Reiki 1 uyumlaması

* Kendine yenileme uygulaması

* Bireysel ve en fazla 3 kişilik özel grup çalışmaları – En üst düzeyde başarı

* SERTİFİKA: Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan katılımcılara " Reiki 1 sertifikası" Verilecektir. 

Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz.
 
İzmir Reiki Kursları İle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir Reiki Kursları için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmirde Reiki tıklayabilirsiniz.
 
 İzmir’deki Karşıyaka reiki eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmirde Reiki  tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :reiki - reiki eğitimi - reiki kursu - izmir reiki eğitimleri - izmir reiki kursu - izmir reiki kursları -

Yorumlar