Reiki Kursları İzmir

Reiki’nin temelinde bireyin kendine düzenli bir şekilde yaptığı uygulama son derece önem taşımaktadır. Herhangi bir hastalık ya da rahatsızlığımız olsun ya da olmasın, düzenli uygulama bedenimize gerekli olan enerjinin sürekli olarak üst seviyede tutulmasını, fiziksel ve ruhsal yorgunluklarımızın giderilmesini, uykunun düzenlenmesini ve sağlığımızın mükemmel seviyede korunmasını sağlayacaktır. Düzenli uygulama fiziki sağlığın yanısıra iç huzuru, çevreye uyum, tolerans ve stresten arınmayı da beraberinde getirir. İç barışımızı, üretkenliğimizi, sağduyumuzu, doğru karar verme yetimizi, zihin berraklığını ve sevgiyi arttırır.

İzmir Reiki Kursları

Birinci seviye...

Reiki’nin bu basamağı kendini keşif, bireysel değişim, yeni deneyimler ve yüksek bir güçle bağlantının derin duygularıyla dolu, keyifli bir yolculuğun başlangıcıdır. Birinci aşama eğitimi, öğrenciye Reiki enerjisinin aktarılması yoluyla başlar. Bu aşamada katılımcıya, Reiki’nin tarihçesi, amacı, neler yapabileceği öğretilir. Bireyin kendisine ve başka insanlara Reiki uygulayabilmesi için gereken standart el pozisyonları gösterilir. Reiki Eğitim süresi iki gün olarak belirlenmiştir. Eğitim süresince dört inisiyasyon uygulaması vardır. Uygulamalar yaptırılarak öğrencinin Reiki enerjisine alışması ve pozisyonları doğru bir şekilde kullanmayı öğrenmesi sağlanır. Bu seviyeyi tamamlayan, hayat boyu kullanabileceği bir tekniğe sahip olur.

Not: Bu aşama ile ilgili bir uyarıda bulunmak isterim: Birçoğumuz, her zaman başka insanlara öncelik tanırız. Fakat öyle bir an gelir ki, kendimizi ihmal ettiğimiz için başka kişilere de yapabileceğimiz çok fazla şey yoktur. İlk olarak kendi üzerinizde çalışarak, dünyaya daha faydalı olabileceğinizi hiçbir zaman unutmayın.

Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz.
 
İzmir Reiki Kursları İle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir Reiki Kursları için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmirde Reiki tıklayabilirsiniz.
 
 İzmir’deki Karşıyaka reiki eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmirde Reiki  tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :reiki - reiki nedir - reiki eğitimi - reiki kursu - izmir reiki eğitimleri - izmir reiki kursu - izmir reiki kursları -

Yorumlar