Reiki Kursları İzmir Alsancak

Konsantrasyon ya da çaba gerektirmez. Ellerinizi doğru bir şekilde yerleştirdiğinizde Reiki gerektiği kadar kendiliğinden akar. İnançtan bağımsız bir şekilde etkilidir. Reiki’ye inanın ya da inanmayın o etkili olacaktır. Sadece enerjiyi reddeden kişiye akmayacaktır.
Reiki ruhsal uyanış için bir kilometre taşıdır.
Reiki zihinsel, fiziksel ve ruhsal düzlemlerde dengeyi sağlar.
Reiki bedenimizdeki enerji kanallarını açar. Toksinleri atmamıza yardımcı olur.
Reiki yöntemi gevşemenin en iyi yoludur. 
Stresli zamanlarınızda sizi rahatlatır ve sakinleştirir. Stresleri çözerek doğal şifaya kavuşmanızı sağlar.
Bağışıklık sistemimizi güçlendirerek hastalıklara karşı korur ve bedenimizin kendini iyileştirme gücünü artırır.

REİKİ’nin SEVİYELERİ

Reiki, üç aşamada öğrenilir. Her Reiki derecesi kendi içinde bir bütündür.
Reiki I. derece inisiyasyonu kişiyi evrensel yaşam gücü enerjisine açar. Ellerdeki çakralar açılır ve dokunarak enerjinin aktarılması sağlanır. Reiki I seviyesi, genellikle fiziksel düzeyde şifa uygulamaları içindir. Elle dokunarak şifanın öğrenildiği düzeydir. Bu seviyeye Shoden (başlangıç) aşaması denilmektedir.

Reiki II. derece inisiyasyonu şifa enerjisini artırır. Ruhsal bedenimizle ilgilidir. Kişiyi, duygusal, zihinsel ve karmik yönden tedavi eder. Fiziksel olarak yakınımızda bulunmayan birine uzaktan Reiki enerjisi gönderebilmeyi sağlar. 3 adet sembol ve bunların kullanımı öğretilir. Bu seviyeye Okuden (derin bilgi) aşaması denilir.
Reiki III : Uygulayıcı ve Master seviyesi olmak üzere iki kısımda öğretilir.

Reiki III – İleri Reiki Eğitimi (Advanced Reiki Training – ART), öğrencinin master sembolüne inisiye olmasını, aura temizleme ve tedavi tekniğini, kristal taşlarla çalışmayı ve Reiki Rehberi meditasyonunu kapsar. Master olmaya hazırlığın bir parçası olduğu gibi master olmayıp sadece şifa yeteneklerini artırmak isteyenler için eğitim sürecine eklenmiştir. Bu seviye eğitim, çok güçlü ve etkili şifa tekniklerini içerir. Reiki III – Master seviyesi hocalık derecesidir. Bu en yüksek aşamaya Shinpiden (sırlarınöğretisi) denilir.

Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz.
 
İzmir Reiki Eğitimi İle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir Reiki Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmirde Reikitıklayabilirsiniz.
 
 İzmir’deki Karşıyaka reiki eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmirde Reiki  tıklayabilirsiniz. Bu makale şu konularla ilgili olabilir :izmir reiki nasıl yapılır - izmir reiki sembolleri - reiki nedir izmir -

Yorumlar